About Us


1997 yılında Isıtma - Soğutma sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan ANADOLU ISI İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 1999 yılında Güneş Enerji Sistemlerinin üretimine başlamıştır.

2000 yılında başlayan ihracat çalışmaları zamanla meyvelerini ver- meye başladı ve günümüzde yeni ülkelerin eklenmesiyle başarılı bir ivme kazandı.

Vakum tüplü güneş enerji sistemlerinde kullanılan depoların, ayakların ve diğer elemanların üretimi için SNS Isı Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. ile vakum tüplü sistemlerde kullanılan ve tamamen ithal olan vakum tüplerin üretimi için Aydın - Nazilli Organize Sanayi Böl- gesinde 15 bin metrekare alanda kurduğumuz vakum tüp fabrikası Solarsan A.Ş. 2011 yılında kuruldu.

Halen Samsun Organize Sanayi Bölgesi’ nde 16 bin metrekare kapalı 15 bin metrekare açık alanda faaliyet gösteren firmamız; "ANAGES" markası ile; güneş kollektörleri, güneş enerji depo ları, güneş enerjisi ekipmanları, krom ve emaye boylerleri, "ANARAD" markası ile de alüminyum radyatör ve havlupan üretimi yapmaktadır.

Bünyesindeki "ANAGES" ve "ANARAD" tescilli markaları ve 6 ayrı grup şirketi ile sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

Satış ve pazarlamada tecrübeli personeli, mutlak müşteri memnuniyeti prensibi ve üretimden tüketime çevreyle dost ürünleri ile sizlere daima en iyiyi sunma gayretinde olan ve bu konuda yaptığı AR-GE çalışmaları ile her zaman yenilikçi firma olma yolunda çalışmalar yapan ANAGES, sahip olduğu sertifika ve belgeler ile de kalitesini ispatlamış ve sektöründe hakettiği konuma ulaşmıştır.

anages Foto No : 2
 Foto No : 3
 Foto No : 4