Fotovoltaik Güneş Pilleri


Kolay Kullanım

AF Serisi inverterlerin ön panelinde aşağıdaki değerler kullanıcı tarafından ayarlanabilmektedir.

  • Güneş enerjisi veya şebeke önceliği
  • Akü şarj akımı
  • Giriş gerilim aralığı

 Kapsamlı LCD Ekran

Dört işlem düğmesi ve 3 uyarı ışığı ile kolay anla-şılabilme  ve işlem  yapabilme,  LCD  göstergede genel durum  bilgisi,  giriş  ve  çıkış  güç  bilgileriokunabilmektedir.
 

Anages fotovoltaik  sistemlerle evinizde  gerekli  olan elektirik enerjisini üretmenize ve kullanmanıza olanak  sağlayan basit yapılı   pratik  paket   sistemlerdir.   Üretilen  elektirik   enerjisi evlerimizde kullandığımız sıradan şebeke elektiriği ile aynıdır. 

Güneş   panelleri,   barındırdığı   silikon  hücreler   sayesinde üzerine  düşen  güneş   ışığını  doğrudan  elektrik  enerjisine çeviren  modüler   yapılardır. Fotovoltaik prensibine  göre çalışan güneş  panellerinin  üzerine güneş  ışığı düştüğünde panel uçlarında doğru  akım  üretilir.  Monokristal,  Polikristal yada Amorf yapıda  olabilen  güneş panellerinin verimleri %5 ile %20 arasında değişmekte olur.


Güneş  panelleri istenilen güce bağlı olarak seri yada paralel olarak bağlanabilmektedir. Güneş panelleri, şarj regülatörlerivasıtasıyla her mevsim en ideal şarj alınmasına olanak sağlarlar.

 

Kolay Kurulum

AF Serisi inverterler çok kolay  bir şekilde duvaramonte edilebilir. Bütün bağlantıları aynı yüzeydenyapılmaktadır. Foto No : 2
 Foto No : 3
 Foto No : 4
PDF Broşür